Palmiarnia Poznańska jak co roku włącza się w świętowanie tego szczególnego dla miłośników kotów dnia.

Zapraszamy do codziennego śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych:

Poznań świętuje Światowy Dzień Kota przez cały tydzień od 14 do 20 lutego. W wydarzeniu online znajdziecie wiele interesujących informacji dotyczących kotów, sporo ciekawych "kocich" tematów i ciekawostek. Zachęcamy również do dołączenia do zbiórki karmy, która będzie trwać od 14 do 27 lutego. Zarówno suchą jak i mokrą karmę można przynosić do wyznaczonego pojemnika w holu Palmiarni w godzinach jej otwarcia dla zwiedzających. Wszystkie dary zostaną przekazane dla osób i fundacji działających na rzecz kotów w naszym mieście.

W ramach obchodów Palmiarnia zaprasza również na wystawę prac plastycznych dzieci zorganizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania w ramach ubiegłorocznego konkursu "Dzień Kota - kocham, lubię, szanuję".

Natomiast 27 lutego odbędzie się Pokaz Kotów Rasowych. Podczas tego wydarzenia, realizowanego we współpracy z Poznańskim Klubem Kotów Rasowych "AmoFeles" odwiedzający będą mogli zobaczyć koty kilku ras oraz poszerzyć  swoją wiedzę na ich temat.

Zapraszamy serdecznie do wspólnych obchodów kociego święta!